logotype

my latest work / globbersthemes.com

image1 image2 image3

Urodziłam się 13 marca 1993r. w Wyrzysku. Pochodzę z rodziny muzykalnej. Dziadek był muzykiem, grał w Orkiestrze Dętej i komponował muzykę. Od dzieciństwa słyszałam w domu muzykę. Moje pierwsze prezentacje odbywały się na rodzinnych uroczystościach, tam zdobywałam pierwszych fanów.

W 2007r. otrzymałam stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego, które przeznaczyłam na naukę w Pilskiej Szkole Muzycznej i na warsztaty wokalne. Brałam udział w wielu Międzynarodowych i Ogólnopolskich Festiwalach Piosenki, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. W 2008r. nagrałam i wydałam pierwszą płytę pt. "Pod Palmami".

Występuję na scenach w całym kraju. Mam na koncie już setki koncertów. Występowałam przed Kasą, Korą, Rudim Schubertem, śpiewałam w większych miastach takich jak Sopot, Kołobrzeg, Mielno, Mrągowo, Piła, Bydgoszcz, Gniezno, Konin, Bierutów... Co roku biorę udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy oraz w imprezach charytatywnych. W 2010 r. zostałam zaproszona do udziału w programie TVP2 "Szansa na sukces" z repertuarem Zbigniewa Wodeckiego. W roku 2011 rozpoczęłam nagrania nowego materiału muzycznego.  30.09.2012 r. nakręcony został teledysk do utworu "Wymyśliłam Nas" 

29.01.2013 r. odbyła się premiera mojego teledysku do najnowszego singla "Wymyśliłam Nas" W niespełna tydzień po premierze utwór ten zdobył pierwsze miejsce w TOP 10 na portalu interia.pl. Obecnie pracuję nad materiałem na płytę. Muzyka na niej utrzymana będzie w konwencji pop z domieszką rockowych gitarowych brzmień.